Naše služby

Bezkontaktní platby

Díky zavedení nových platebních terminálů můžete nyní na našich prodejnách k úhradě ceny použít vaši bezkontaktní platební kartu. Běžně akceptované jsou všechny debetní a kreditní platební karty.

Platba stravenkami

Ve všech našich prodejnách akceptujeme platbu stravenkami od společnosti Up (Stravenky a Šek Servis), Edenred (Ticket Restaurant, Edenred Service a Edenred Compliments) a Sodexo (Gastro Pass, Asistence Pass, Dárkový).

Dobíjení telefonů

dobíjení telefonů

Na našich prodejnách máte možnost dobití kreditu všech českých mobil operátorů (O2, Vodafone, T – mobile) včetně virtuálního operátora COOP Mobil. U pokladny stačí pouze oznámit výši částky a číslo telefonu, o ostatní se již postará pokladní.

Výběr hotovosti CASHBACK

Moderní a stále více oblíbená služba výběru hotovosti na pokladně, známá pod názvem CashBack, umožňuje na pokladnách našich prodejen vybrat pohodlně a rychle hotovost až 3 000 Kč. Stačí mít některou z platebních karet MasterCard nebo Visa a uhradit nákup v hodnotě minimálně 200 Kč.

Ve výjimečných případech je obchodník oprávněn držiteli karty neposkytnou službu CashBack, zejména pokud nebude v pokladně k dispozici dostatečná hotovost.

Při výběru peněz na pokladně pomocí karty Poštovní spořitelny nebo ČSOB je služba poskytována zdarma a ušetříte tak za bankovní poplatky.

Platba složenek

Čas i peníze můžete na našich prodejnách ušetřit prostřednictvím služby umožňující placení složenek, úhrad faktur a vkládání peněz na bankovní účet v hotovosti nebo prostřednictvím platební karty. Úhrada složenky je na pokladnách prodejen COOP je zpoplatněna částkou 30 Kč.

JAK TO FUNGUJE?
  1. Předejte obsluze pokladny složenku k úhradě. Pokud chcete hradit fakturu, vyplňte prosím formulář Platební příkaz, který je k dispozici na prodejně. Můžete hradit částky až do výše 15 000 Kč.
  2. Obsluha pokladen zadá údaje z dokladu k úhradě nebo složenky do pokladny a vytiskne potvrzení s platebními údaji, které zkontrolujete a podepíšete.
  3. Uhraďte stanovenou částku. Můžete použít hotovosti nebo platbu kartou.
  4. Obsluha Vám na závěr předá potvrzení o provedení platby, které si ponecháte. Uhrazená složenka nebo Platební příkaz zůstanou na prodejně.

COOP Mobil

Levné volání spojené s pravidelnými nákupy, tím je COOP mobil!

Hlavní výhody COOP Mobilu: Sleva 20% na volání a SMS za pravidelná nákupy v COOP, tarifikace po sekundách 1+1, smlouvy bez závazků a dobíjení již za 150 Kč. Cena hovoru do vlastní sítě začíná od 0,96 Kč za minutu a do ostatních sítí již za 2 Kč.

COOP Mobil je první virtuální operátor, který propojil pravidelné nakupování a odměny za ně. V pravidelných akcích může zákazník získat volné minuty na volání do všech sítí za nákup vybraného produktu na prodejnách COOP v rámci Bonusového programu. Program poskytuje slevu 20% na volání a SMS po dobu jednoho kalendářního týdne každému, kdo v období jednoho kalendářního týdne nakoupí alespoň za 100 Kč na některé z prodejen COOP. Pokud zákazníci chodí do prodejen pravidelně, mohou trvale volat o 20% levněji a ještě lépe zhodnotit již tak velice atraktivní ceny.

Další výhodou je účtování po vteřinách, na rozdíl od většiny stávajících operátorů, kteří stále zákazníkovi počítají první minutu a poté teprve jednotlivé vteřiny. COOP Mobil se chce také přiblížit potřebám zákazníků, kteří u předplacených karet chtějí dobíjet co nejmenší částky. Podařilo se tak připravit možnost dobíjení již za 150 Kč, což je nejnižší hodnota ze všech operátorů.

Více informací: www.coopmobil.cz

Dárkové karty

Nevíte si rady, jak potěšit své blízké či zaměstnance? Využijte naši dárkovou kartu, která potěší každého! Obdarovaný si za ni bude moci koupit zboží dle vlastního výběru.

  • Dárkovou kartu můžete nabít částkou 300, 500, 1 000, 1 500 nebo 2 000
  • Dárkové karty získáte ve všech prodejnách Jednoty Nymburk
  • Platnost dárkové karty je 12 měsíců od jejího zakoupení
  • Uplatnit ji můžete na veškerý sortiment v prodejnách Jednoty Nymburk, bez ohledu na místo jejího zakoupení
  • Dárková karta lze uplatnit na dva nebo i více nákupů
  • Na dárkové karty nevracíme ani nevyměňujeme za peníze
dárkové karty