O nás

Jednota, spotřební družstvo v Nymburce patří mezi největší obchodní organizace na nymburském okrese. Poskytuje pracovní příležitost více jak 470 pracovníkům. Nejpočetnějším střediskem co do počtu pracovníků je oblast prodejen, kde je zaměstnáno přes 300 pracovníků, následuje velkoobchod s počtem 113 osob. Díky rozšiřování maloobchodní sítě a rozšíření činnosti vznikají i nové pracovní příležitosti. Základním zaměřením družstva je prodej spotřebního zboží zejména denní potřeby v přijatelné cenové relaci a zajištění dobré kvality poskytovaných služeb. V maloobchodních prodejnách, ve Supermarketu Cash & Carry a ve velkoobchodech nabízí široký sortiment zboží jak pro velkoodběratele, tak i pro malospotřebitele.

Supermarket NymburkZákazníci si zde mohou vybrat především ze suchých potravin a nápojů, chlazených a mražených potravin a vybraných druhů ovoce a zeleniny. K dostáni je též sortiment drogistického a papírenského zboží a na některých provozovnách i sortiment krmiva pro psy a kočky. Pro své zákazníky družstvo připravuje nabídku vyhraných druhů zboží za zvýhodněné ceny, o nichž informuje veřejnost prostřednictvím letáku. Zároveň se počítá s reklamními akcemi a ochutnávkami.

V rámci rozšíření služeb našim zákazníkům jsou od počátku roku 2002 na prodejně Supermarketu Cash&Carry v Nymburce přijímány platební karty terminálem České spořitelny a.s. k bezhotovostní platbě za nakoupené zboží. Tuto službu dále rozšiřujeme. V současné době přijímá platební karty již 49 prodejen. Prostřednictvím platebních terminálů poskytujeme našim zákazníkům službu cash back – (výběr hotovosti až 1.500,- Kč) při nákupu zboží alespoň za 300,- Kč. Zákazník si nakoupí a zároveň vybere peníze. Využívána je i služba dobíjení kreditu mobilních telefonů.